Casa Ampla E Aconchegante Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa Ampla E Aconchegante Villa Leopoldina akár 8 vendéget is képes fogadni, és kényelmes elhelyezkedéssel büszkélkedhet, olyan ikonikus kulturális látványosságoktól, mint a Casa De Leitura Lya Botelho, nagyjából 2 km-re.
A Paroquia Nossa Senhora Do Rosario 2,1 km-re, a Ginasio Leopoldinense pedig közelében található a villától. A Félix Martins tér nagyjából egy 10 perces vezetésre helyezkedik el.
A kertre néző kilátás emeli az itt tartózkodás élményét.
A Casa Ampla E Aconchegante Villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket.
- Helyi látnivalók
- Centro Cultural Mauro de Almeida Pereira1,9 km
- Coreto1,9 km
- São Sebastião-székesegyház1,4 km
- Parque Aquatico Acqua Fresh Leopoldina1,4 km
- Nossa Senhora da Paz1,5 km
- Shopping LAC1,9 km
- Acqua Fresh Vízipark3,1 km
- Casa De Leitura Lya Botelho1,9 km
- Space of Angels Museum1,5 km
- Unipac1,6 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel97 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Ampla E Aconchegante Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Ampla E Aconchegante Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Casa Ampla E Aconchegante Villa befogadóképessége?
A Casa Ampla E Aconchegante Villa akár 8 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa Ampla E Aconchegante Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Casa Ampla E Aconchegante Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Az ingatlan élvezetes kilátást kínál?
Az ingatlan kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Leopoldina nevezetességei közé tartozik a São Sebastião-székesegyház és a Paroquia Nossa Senhora Do Rosario, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Félix Martins tér (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.